خانه / اخبار بویراحمد / اخبار / حضور جبهه فرهنگی استان در گردهمایی فعالان اربعین حسینی به میزبانی آستان قدس+تصاویر

حضور جبهه فرهنگی استان در گردهمایی فعالان اربعین حسینی به میزبانی آستان قدس+تصاویر

به گزارش پایگاه مجازی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان،گردهمایی دو روزه فعالان مردمی اربعین حسینی به میزبانی آستان قدس رضوی برگزار شد.
🔻 #ستاد_مردمی_اربعین_استان_کهگیلویه_و_بویراحمد نیز با حضور دبیر جبهه ستار هدایتخواه و دیگر اعضاء در نشست ها و کمیسیون های تخصصی شرکت داشتند.
🔻این همایش شامل برنامه های متنوعی از جمله سخنرانی اساتید برجسته ایران و عراق و برگزاری کمیسیون‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف  بود.

حسین یکتا درگردهمایی فعالان مردمی اربعین حسینی که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد، عنوان کرد: خدا را شاکریم که این محفل در محضر علی بن موسی الرضا(ع) برگزار شد و علاوه بر خادمی این امام همام، مدال خادمی موکبداری هم شامل حال همه ما شده است.
وی به فعالیت‌های ستاد اربعین آستان قدس رضوی در بنیاد کرامت امام رضا(ع) اشاره و تصریح کرد: ما بنا به حکم مقام معظم رهبری در انتصاب تولیت آستان قدس رضوی، دو ماموریت اصلی و عمده اعم از خدمات اجتماعی و پیاده‌روی اربعین را در بنیاد کرامت امام رضا(ع) پیگیری می‌کنیم.
یکتا افزود: بخش خدمات اجتماعی در محورهای تربیت، ازدواج، اطعام رضوی، کارآفرینی و سلامت با موسسات و خیریه ها در حال فعالیت است که عمده  کارها را جبهه فرهنگی و قرارگاه‌ها انجام می‌دهند.
مسئول ستاد خدمت رسانی آستان قدس رضوی در اربعین حسینی با بیان اینکه بسیجیان و جبهه فرهنگی انقلاب، پای کار هستند و تکلیف خودشان را با این پدیده مهم  می‌دانند، ابراز کرد: زمان جنگ جوانان ما در جبهه ها حضور یافتند و با دشمن جنگیدند. امروز اگر بخواهیم راه آنان را ادامه دهیم، باید جهانی بیاندیشیم. برای پیروزی و موفقیت در این راه، باید با هم تعامل و هم اندیشی داشته باشیم و به هم کمک کنیم. شعار بنیاد کرامت، انجام کار به نام عراقی‎ها به کام زائران، با کمک ایرانیان است.
تصاویر زیر مربوط به این نسپشست می باشد؛

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

6 − چهار =

bigtheme
x

شاید بپسندید

شب مانی یاسوجی ها در خیابانها و پارکها/شب زلزله

چ

اردوی راهیان نور سال۹۷هیئت مذهبی میثاق با شهیدان+تصاویر

به گزارش پایگاه مجازی جبهه فرهنگی استان اردوی ۴ روزه مرکز ترنم وحی یاسوج برگزار شد. موسسه ترنم وحی نام ...

اردوی راهیان نور سال۹۷+طرح پیوند خانه مدرسه مسجد

به گزارش پایگاه مجازی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد؛اردوی راهاین نور سال۹۷ طرح پیوند خانه مدرسه مسجد ...