خانه / درباره ما

درباره ما

در تاریخ ۹۲/۰۲/۰۲ پس از دیدار جمعی از فعالان فرهنگی کشور با مقام معظم رهبری و ارائه گزارش وضیعت فرهنگی کشور لزوم تشکیل جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی احساس شد.این جبهه که زیر نظر قرارگاه خاتم الاوصیاء می باشد در استان از بهمن ماه سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نموده است.

ستار هدایتخواه در سال ۹۳ از تشکیل جبهه فرهنگی انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد خبرداد و تاکید کرد که هدف از تشکیل این جبهه فقط انجام امور فرهنگی در راستای منویات مقام معظم رهبری است.

” ستار هدایتخواه ” در نشست کارگروه های تخصصی جبهه انقلاب فرهنگی با تشریح چگونگی شکل گیری و اهداف این جبهه ، اظهارداشت: بستر سازی برای تشکیل جبهه فرهنگی انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته و کارگروههایی نیز شکل گرفته است.

وی ، فعالیت های فرهنگی با هدف تحقق فرامین مقام عظمای ولایت را مهمترین هدف تشکیل جبهه فرهنگی انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد برشمرد و خاطرنشان کرد: خنثی سازی توطئه های دشمنان در فضای مجازی از دیگر اهداف شکل گیری این جبهه است.

مسوول قرارگاه خاتم الاوصیاء کهگیلویه و بویراحمد گفت: زیرساخت های تشکیل جبهه فرهنگی در این استان فراهم و شورای راهبری با راه اندازی ستاد مرکزی در استان فعال شده است.

هدایتخواه با تاکید براینکه سیاست جبهه فرهنگی انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد پاسخگویی به فرامین رهبری انقلاب است ، تصریح کرد: این جبهه با تعیین رابط های شهرستانی ، بزودی فعالیت خود را در شهرستان ها گسترش می دهد.

وی افزود: برای تحقق فرامین مقام عظمی ولایت دست تمامی گروه ها و تشکل ها را به گرمی می فشاریم و هیچ گروه و تشکل فرهنگی را رقیب خود نمی دانیم.

جهت دریافت متن کتابچه بیانات رهبر انقلاب در خصوص تشکیل جبهه برروی عکس رهبر انقلاب کلیک کنید

آدرس جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد؛

یاسوج، شهرک امام حسین علیه السلام
مسجد و حسینیه امام علی علیه السلام”

چنانچه علاقمنديد برای دست اندرکاران اين پايگاه اطلاع رسانی، مطلب و فغالیت های مجموعه خود را ارسال نمائید راه های ارتباطی زیر در خدمت شما است:
?تلفن همراه؛

بع

bigtheme